Share

Nasza pracownia

Nasza pracownia

01

Liczy się efekt

Dostarczamy inwestorom produkt w postaci pozwoleń na budowę dla ich wymarzonych inwestycji. Od namiotów po zakłady chemiczne. Pomagamy jak tylko możemy, choćby to miała być elektrownia atomowa.

Działamy od początku do końca. Inwestor dostarcza punkt na mapie i pomysł. My załatwiamy tą mapę, ale też porządną geotechnikę, wypis z planu, warunki dostawy mediów i całe pudła innych dokumentów. Rozwiązujemy problemy. Gasimy pożary. Jeśli trzeba biegamy, ścigamy się z czasem, chodzimy od drzwi do drzwi (czasem i po dachach), wymyślamy, wyjaśniamy, z uśmiechem dzwonimy do piekła. Wszystko po to, by w piątek nad szklaneczką szkockiej móc sobie powiedzieć, że może i jesteśmy zmęczeni, ale sprawy znowu idą naprzód. By kolejny projekt przybliżyć do realizacji. By oczywistym było to, że chcąc budować przemysł, trzeba najpierw przyjść do nas.

02

Our Skills

Our team takes over everything, from an idea and concept development to realization. We believe in traditions and incorporate them within our innovations. All our projects incorporate a unique artistic image and functional solutions. Client is the soul of the project. Our main goal is to illustrate his/hers values and individuality through design.

%

Design

%

Architecture

%

Construction

03

Niezawodny zespół

Jarosław Kukier

Współwłaściciel / architekt prowadzący

Karol Tymczak

Współwłaściciel / architekt prowadzący

04

Testimonials

05

Nasza historia

Zaczynaliśmy skromnie ale z dużymi ambicjami. Powoli ale systematycznie realizujemy marzenie o najlepszej pracowni w mieście. I tak jak teraz możemy powiedzieć że już jest naprawdę dobrze, tak wiemy że najlepsze dopiero przed nami.

2018

Początek

Pewnego wieczoru, nad kuflem padło zdanie:

” Hej, załóżmy własną pracownię. Co może pójść nie tak?”

Miesiąc później spotykamy się we dwóch na wynajętych 22 m2. Najpierw z wałkiem i pędzlem, później z ploterem i laptopem. Dwa miesiące później pracujemy nad sklepem znanej niemieckiej marki i pierwszym biurowcem. Tak się zaczęło.

2019

Jest nas więcej

Od początku wiedzieliśmy że nie chcieliśmy być sami. Zatrudniamy pierwszych asystentów, chcąc im w miarę możliwości dać to czego nam brakowało. Od tej pory powoli nas przybywa a zespół dojrzewa.

2020

Nowy adres

W nieruchomościach zasadą jest: „obejrzeć tysiąc,  zadzwonić do stu, negocjować dziesięć, kupić to jedyne”. My po prostu kupiliśmy pierwszy lokal żeby mieć Was gdzie zaprosić. Nie żałujemy.

2022

To znowu my

Dalej tu jesteśmy i nigdzie się nie wybieramy. Za chwilę stuknie nam 100 zaprojektowanych inwestycji. To naprawdę niezłe tempo. W urzędzie czasem słyszymy: „O, to znowu panowie?”